15 Mart 2016

Sürat Kargo Adrese Teslim Edilmedi.

97d9f7d2*** takip numaralı kargom Bilecik'ten 11.03.2016 (Cuma) tarihinde çıktı. 12.03.2016 (Cumartesi günü) sabah saatlerinde Bartın'a geldi. O gün öğleye kadardı dağıtımı yetişmemiştir diye pazartesiyi bekledim. Pazartesi günü oldu öğlen saati oldu Bartın Sürat Kargo şubesini aradım şubenin verdiği cevap şu oldu "adresiniz yoktu kargonuzu getiremedik şubeden gelip alın" dediler. Dedim siz dalga mı geçiyorsunuz adres üzerinde yazılı Bilecik'ten çıktı zaten neyse telefonu kapadım genel merkezi aradım sistemde kuryede gözüküyor dediler. Kargom şubedeymiş dağıtıma da hiç çıkmamış adres yok diyorlar dedim genel merkezdeki arkadaş hayır efendim adres yazıyor alıcı adresi var burada adrese teslim bu kargo zaten dedi ben de dedim dağıtıma bile çıkmamış siz neden bahsediyorsunuz? Neyse tam bu şekilde 5 defa aradım form oluşturuldu. Sonuç kargom gelmedi. İnsanları saf yerine koyup şubeden aldırıyorlar.

Veysel 91 Okunma

Cevaplar

  • Veysel15 Mart 2016

    sabah 2 defa aradınız kargonuzu dagıtıma çıkardık en kısa sürede elinize ulaşacak dediniz saat 13:00 ve genel merkezinizi aradım kargonuz şubede dagıtımda değil dediniz pardon siz ne hizmeti ediyosunuz?

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Mart 2016

    Sayın Veysel A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön