Sürat Kargo Adres Sorunu...

Yunus D. |

Kardeşim ben böyle bir şey görmedim! Bana gönderilen bütün kargolarım göndericiler adresimi harfi harfine düzgün yazmasına dair alakasız bir adrese gitmekte ve bütün kargolarım geri gönderilmekte bıktım kardeşim bıktım! Sürat Kargo Ankara Pursaklar şubesinde çalışan sorumsuz bir bayana defalarca bu konu hakkında bilgi verdim adresimin sistem üzerinden düzeltilmesini istedim. Laubali konuşma dalga geçmeler yeter artık yeter ben böyle bir şey görmedim... Çağrı merkezini arıyorum şubeden halledin diyorlar şubeyi arıyorum sorumsuz bayan ben bir şey yapamam diyor kardeşim kimi arayım ben Allah aşkına kimi?

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  16:26

  Sayın YUNUS D.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle