Sürat Kargo Adres Güncellemesinden Bana Ne?

Serkan G. |

İnternet üzerinden birkaç firmadan ürün siparişi verdim. Maalesef bu firmalar Sürat Kargo'yu kullandığını söyledi. Kargo hareketlerine baktığımda aynı isimle alakasız bir adresteki kişiye kargonun gittiğini öğrendim. Şubenizi aradım tamam size yarın gelir dedi fakat bugün gelmedi.

Şimdi bir kargom daha var o da başkasına gidecek. Arkadaş benim kargom neden başkasına gidiyor. Bu işi yapan personelin okuma yazması yok mudur. Veya aynı isimle tek müşteri ben miyim de sürekli başkasına gidiyor kargom ve peşine düşüp sinir stres yaşatıyorsunuz.

Geçen 2 hafta önce de aynı sorunu yaşadım. Özür dilediniz tamam dediniz, amacınız nedir. Kargo eğer yarın elimde olmazsa iade edeceğim. Firmayla görüşürsünüz. İnsanı mağdur etmek de üstünüze yok...

Etiketler :

Başkasına Teslimat Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  09:22

  Sayın Serkan G.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumekibi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle