04 Ağustos 2016

Sürat Kargo Acentesi Üç Gündür Teslimat Yapmıyor.

28 Temmuz'da kargoya verilen ve 1 Temmuz'dan itibaren Sürat Kargo Alkent şubesinde bekleyen kargom, 3 gündür tarafıma teslim edilmemektedir. Telefonla şubeyi aradığım 1 Ağustos pazartesi günü çok yoğun olduklarını belirtip, "siz gelirseniz şubeden teslim alabilirsiniz, ancak biz teslim edersek yarına dağıtıma çıkar" diye cevap verdiler. Ben de iş yerinden izin alamayacağımı belirtip yarın getirin dedim. Ertesi gün bir teslimat olmadı. Bugün itibariyle (3 Ağustos) kendilerini aradığımda dağıtıma çıktığı ve kargonun teslim edileceği söylenmesine rağmen herhangi bir teslimat yapılmadı.

Aynı acente daha yaklaşık 1 ay önce benzer uygulamayı çalıştığım iş yerinde farklı bir kişiye daha yaptı. İnsanları bu şekilde yıldırarak kargoları şubeden vermek işlerine geliyor sanırım. Ancak ben hiçbir şekilde ayaklarına giderek kargo teslim almayacağım.

Ömer 68 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi04 Ağustos 2016

    Sayın Ömer Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön