19 Eylül 2014

Sürat Kargo 5 Gündür Kargomu Teslim Etmedi!

Sürat Kargo ile teslim edilecek olan kargom 5 gün geçmesine rağmen elime ulaşmadı. 5 gündür dağıtıcıda. Ne müşteri temsilcisine ulaşabiliyorum ne de şubeye. Müşteri hizmetleri servisini aradığımda 12 dakika hatta bekliyorum ve telefon 12 dakika sonra kapanıyor. Bir daha bir ürün alırken Sürat Kargo ile teslim edildiğini görürsem o ürünü almaktan vazgeçeceğim. Bu kadar ilgisizlik olmaz.

Candan 207 Okunma

Cevaplar

 • Candan 16 Ekim 2014

  Artık kargoyu ben almak için uğraşmıyorum gönderici mağaza ürünlerini teslim almak için uğraşıyor. Sürat kargo ile olan sözleşmelerini de iptal etmişler. Tabi ki onlara ders olmayacak bu durum.

 • Candan 13 Ekim 2014

  29 Eyülden beri sürat kargonun izmit şubesinde bekleyen ve genel müdürlükle dahi görüşülerek adrese bir türlü teslimat yapılmadığı bildirilen kargo en sonunda gönderici mağaza tarafından geri çekildi ve düzgün çalışan bir kargo firmasıyla yeniden gönderilecek. Sürat kargonun izmit şubesi bunu ilk defa da yapmıyor, hep aynı problem.

 • Candan 01 Ekim 2014

  n11 sitesinin sürat kargoyla yaptığı anlaşma nedeniyle sistemden aras korgoyu seçmeme rağmen ürün sürat kargoya verilmiş.Sürat kargonun izmit şubesi 5 gün önce, elinde 13 gün beklettiği ürünü yeni teslim ettiği için bir daha bu kargonun anlaşmalı olduğu mağazalardan alışveriş yapmamaya yemin etmiştim.Ancak isteğim dışında ürün sürat kargoya verilmiş ve yine 2 gündür şubede bekliyor yine 13 gün veya daha fazla ellerinde bekletip ürünü binbir yere şikayetten sonra teslim edecekler.Ben izmit şubeyi şikayet etmekten bıktım.Şube kesinlikle telefonu açmıyor.Gönderici ile görüştüğümde onlar da bu kargo nedeniyle müşterilerden çok şikayet aldıklarını ve kendilerinin de çok şikayetçi olduğunu söyledi

 • Candan 23 Eylül 2014

  Kargom 5 gündür teslim edilmedi diye sürat kargoyu şikayet ettim. Bugün 10 gün oldu ve hala kargom elime ulaşmadı. Gerçekten ismi gibi sürat kargo. Bir daha kesinlikle bu kargo firmasıyla anlaşmalı yerlerden ürün almam ve herkese de söylüyorum.

 • Sürat Kargo Temsilcisi19 Eylül 2014

  Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön