13 Mart 2015

Sürat Kargo 5 Gündür Kargom Şubede Bekletiliyor!

Gittigidiyor.com kapıya teslim ürün aldım. Pazartesi kargoya verilmesine rağmen hala elime ulaşmadı. Normalde bana ulaşım süresi 1 gün olması gerekirken 4 gündür kargom gelmedi. Takip numarası üzerinden baktım kargom Salı gününden beri bulunduğum ilin ilçe şubesinde bekletiliyor ancak evime getirilmiyor. Şubenizi aradığımda ise ne hikmettir ki sürekli meşgule düşüyor. Israrım sonunda telefonum açıldı ve kargo paketlerini dağıtan elaman senelik izne çıkmış. Diğer elaman ise yetiştiremiyor denildi. Siz bunu bile hesaplayamıyorsunuz. Bana bugün mutlaka geleceğini söylediler bugünde ulaşmadı.

Samet 187 Okunma

Cevaplar

  • Samet 13 Mart 2015

    Sizin gibi firmaya gerçekten yazıklar olsun. Bide buraya müşterimiz bilgilendirilmiştir diye mesaj yazıyorsunuz. Sadece bilgi vermekle olmuyor. Geri dönüş sağlayacağınızı belirttiniz telefonda ancak geri dönüş yapmadınız. Sizde en az Şubenizdeki ''Kargonuz dağıtıma çıktı''diyen elemanınız kadar yalancısınız. Satıcının kargoya verdiği yerden 2 saat uzaklıktaki mesafeye ulaştırma yapamıyorsunuz. Bence diğer kargo şirketleriyle rekabet yapamayınca kendilerine göre en doğru yol hizmeti azalt kar etmeye devam yöntemini seçmiş. Kendilerine başarılar. Bir daha bir şey almam göndermem, gönderenleride ikaz ederim bakalım kim daha zeki hizmetten taviz verirsen yok olursun. Benden söylemesi

  • Sürat Kargo Temsilcisi13 Mart 2015

    "Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön