01 Kasım 2016

Sürat Kargo 5 Gündür Dağıtıma Çıkmayan Kargo.

28 Ekim'de şubeye ulaşan kargo, hala şubede. Muhtemelen bir yere atıp unuttular. Şubeyi arıyorum açmıyorlar. Müşteri hizmetlerini arıyorum, kendileri çözemiyor, bana şubenin cep telefonunu vermekten başka bir şey yapamıyorlar. Sürat Kargo Merkez operasyon birimi şubelerine söz geçiremiyor. Muhtemelen şubelerine herhangi bir yaptırımları da yok. Hizmet kalitesi, şubede de sıfır, merkezde de sıfır.

Çağın 153 Okunma

Cevaplar

  • Çağın 03 Kasım 2016

    5 gündür dağıtıma çıkmayan kargom hakkında Müşteri Hizmetleri bölümüne ulaştım. Şubenin bu aralar çok dolu olduğunu, merkezden şubeye ek araç gönderdiklerini, yardıma giden ek araçla dün içinde teslimat sağlanacağını söylediler. Teşekkür ettim kapattım. Sonuç ne mi; tabi ki ne dün ne de bugün bir kargo ulaşmadı. Çok da şaşırmadım açıkçası. Bugün bir daha aradım, yine size döneceğiz dediler, ama yine dönmeyecekler. Ürünü iade etmeye çalışıyorum, ürünü satıcıya ulaştırıp ulaştırmayacakları da bir muamma. Size tavsiyem, Sürat Kargo adlı firmadan uzak durun.

  • Sürat Kargo Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Çağın Ç., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön