Serdar A. Teşekkür Mesajı

Kargom bugün elime ulaştı. Emel hanıma yardımları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Sürat Kargo 4 Gündür Teslim Edilmeyen Kargo.

Serdar A. |

Kargom 24/09/2016 tarihinde Ankara turkuaz şubesine indirilmiş ve dağıtımı gerçekleşmemiştir. Daha sonra gençlik şubesine aktarılmış ve dağıtım hala gerçekleşmedi. Şube telefonları açmıyor. Müşteri hizmetleri ilgilenmiyor. 30 dk önce şube telefonu açtı ve eleman eksikliğinden dolayı dağıtıma vermedik dedi. Şikayet için ismini istedim telefonu kapattı. 3 kez müşteri hizmetlerini aradım acil kargoya aldıklarını söyleyip oyaladılar. Böyle saçmalık görmedim. Kargoyu almadığım için internet üzerinden alışveriş yapmıştım şimdi ürünün ücretini onaylamam için alışveriş yaptığım siteden mail geldi. Kargomu alamadım ki mecbur onaylamak zorundayım yok sistem kendi onaylayacak. Bu nasıl bir kargo şirketi yazıklar olsun. Bir ürünü teslim edemiyorsunuz kapatın şirketi kardeşim. Şimdi bir de kargoyu getirip ücret istersiniz yüzsüz gibi yazıklar olsun. Gereğinin yapılsın.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar A.
  29 Eylül
  17:24

  Kargom bugün elime ulaştı. Emel hanıma yardımları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

 • Serdar A.
  29 Eylül
  17:08

  Kargom bugün elime geçti. Yardımları için Şikayetvar ailsine teşekkür ederim. eyyyyy Sürat Kargo yavaş kargo kapat O şirketi

 • 28 Eylül
  13:25

  Sayın Serdar A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle