Sürat Kargo 3 Gündür Yanlış Şubede Bekletiliyor!

Serhat B. |

63ff9f1c**** no'lu paketim 3 gündür şubede bekletiliyor adresime kimse gelmiyor irtibat numarası sistemde yanlış adresim doğru defalarca kurumsal sitelerine mail yazdım 444 0 127 çağrı merkezi ile görüştüm gün içinde teslim edilecek deniliyor fakat kimse getirmiyor içeriğindeki ürün nedeni ile işlerim aksadı benim için değerli bir eşya var fakat Sürat Kargo önem değil sorumluluk değil sadece müşteri memnuniyetsizliği taşıyor. Çağrı merkezi yetkilisi yanlış şubede ise diğer şubeye aktarılıp tekrar o şubeden teslimata gelmesinin pazartesiyi bulacağını belirtiyor bu da ayrı komedi bir durum. Mağdur eden Sarıgazi şubede telefonlarını açmıyor.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  11:16

  Sayın SERHAT B.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle