Sürat Kargo 18 Gündür Kargom Gelmedi.

Selçuk Ç. |

02.09.2015 tarihinde yola çıkan kargo, hala elime ulaşmadı. 2 kez müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen, geri dönüş yapılmasını istememe rağmen, kargonun durumu ile ilgili bilgilendirme yapılmadı. Bu durumdan şikayetçiyim. Ürünü aldığım alışveriş sitesi, durumu anlatmama rağmen parayı satıcıya aktardı. Mağdur oldum ve bunun takibini bırakmayacağım.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk Ç.
  30 Eylül
  23:01

  Şikayetimden sonra arayan beyefendi, en kısa sürede ilgileneceğini söyledi. Telefonu kapatmadan da firma için değerlendirme yapılan anketi memnun bir şekilde değerlendirmemi istedi. Ben de yardımcı olacağını düşündüğüm için, dediği gibi doldurdum anketi. Bugün oldu, hala, bir geri dönüş yok. Bu kadar basit mi her şey? Ülke çapında iş yapan bir firma, böyle basit bir şekilde bu işleri geçiştirmeye çalışıyorsa yazık. Yarında itibaren, yasal haklarımı kullanacağım. Karşılaştığım bu saçma sapan olay nedeniyle, Sürat Kargo'yu bir daha asla kullanmayacağım.

 • 21 Eylül
  10:00

  Sayın Selçuk Ç.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle