11 Temmuz 2016

Sürat Kargo 15 Gündür Gelmeyen Kargo...

28.06.16 tarihinde kargoya teslim edilen kargom, 29 Haziran'dan itibaren 02 Temmuz öğleye kadar kurye dağıtımına veriliyor kuryede bu süreçte teslim etmedi. 29.06 tarihinde müştri hizmetlerini arayarak durumu bildirip adıma kayıt açıp acele teslimat notu düşmelerine rağmen bayrama kadar teslimatı gerçekleştirmediler. Bayram tatili dönüşü bugün 12 temmuz itibariyle tarafıma hiçbir şekilde bilgi verilmeden, kargoyu kendi kafalarına göre iadesini yapıyorlar.

Bu süreçte şubeyle iletişimi hiçbir şekilde sağlayamadım.Telefonları ben arayınca açılmayan hemen tekrar aradığımda ise meşgule geçen bir hatta sahip olan bir şubeyle, bugün (12.07) müşteri hizmetlerini aradığımda kargo iadesini; adreste olmadığımı daha sonra beni şubeyle görüştürerek şubeninde adres eksikliği diyerek kendi içlerinde çelişmesiyle (adresime aylardır diğer kargo firmaları takır takır teslimat yapıyorken) açıklama yapmaları...

Muhammed 62 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed'in Teşekkür Mesajı13 Temmuz 2016

    Müşteri Hizmetlerinden Yasemin Hanım, konuyu buraya taşıdığımdan itibaren gerekli duyarlılığı ve hassasiyeti göstermiş olup şahsım adına konunun oluşma sürecini takip ederek gerekli işlemleri yapmasıyla müşteri memnuniyet hassasiyetinin bilinciyle hareket etmesiyle ben kendisine ve firmasına şahsım adına teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Sayın Muhammed B., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumme[email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

  • Muhammed11 Temmuz 2016

    Kurumsal hattan dolayı kargo teslimatı ile ilgili arama yaparak bilgilendirme yapamayacaklarını söylemesi (!) sonuçta adres eksikliği olursa irtibat yapılır şubenin açıklamasına göre eğer 3.5 gündür evde yoksam yine irtibat yapılır müşteri hizmetlerine açıklamasına görede sonuçta son çare teslimat adresi aranarak irtibat yapılır bu bütün kargo firmalarında böyleyken bunların hiç birini yapmadan kendileri çalıp kendileri oynayan ve sonunda kargoyu kendi kafalarına göre iadeye veren 15 günlük bu süreçte kargoyu teslim etmeyen kargo firma müsvettesinin ben şahsım olarak hakkımı helal etmiyorum bu kadar rezil başka kargo firması yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön