01 Temmuz 2016

Sürat Kargo 13 Gündür Kargomu Getirmediler.

17.06.2016 tarihinde ürün aldım 18.06.2016'da Sürat Kargo'ya verildiğine dair mesaj geldi. 24.06.2016 tarihinde Sürat Kargo Fatsa Ordu şubesini aradım, ne zaman geliyorsunuz dedim oradaki hanımefendi dün gelindiğini söyledi, bende dün geldiniz de benim kargomu neden getirmediniz dedim, o da arkadaş yetiştirememiş, cumartesi tekrar gelecek dedi. Cumartesi günü bekledim bekledim, ne gelen var ne arayan soran.

27 Haziran da aradılar, siz alacakmışsınız dediler ben de ben öyle bir talimat vermedim ben çalışıyorum siz getirin dedim ilgileneceğiz dediler. Bugün saat 17.00 gibi zorla genel müdürlüğe ulaştım, durumu anlattım, bana sizin kargo iade edilmiş dediler. Ben ne iade talebinde bulundum; ne de kendim alacağımı söyledim.

Fatsa şubesinden ve bütün Sürat Kargo şirketinden şikayetçiyim. Genel müdürlüklerine de şikayette bulundum, buradan da şikayet ediyorum.

Dursun 135 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Sayın Dursun Ş., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön