Sürat Kargo 10 TL'ye Muhtaç Firma!

Yunus K. |

26.10.2012 tarihinde adıma gelen kargo paketimi getiren arkadaş, kapıda ödemeli ürünümün parasını istedi. 72 TL olan ürünümü almak için 100 TL para verdim. Üzerinde bozuk olmadığını dile getiren Sürat Kargo çalışanı 10 TL'mi 5 dakika sonra getireceğini söyledi fakat bir daha gelmedi.

Akşam üzeri şubeyi aradım ve aldığım cevap dalga geçercesine "hee o muhabbeti biliyorum, hallederiz" oldu. Koskoca firmanın 10 TL'ye muhtaç olması çok garip...

Etiketler :

Ücretlendirme Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus K.
  30 Ekim
  16:02

  Sürat Kargo yetkilileri yardımcı olmak yerine, şikayetten 1 gün sonra arayıp durumu hemen düzelteceklerini söylemelerine rağmen hiçbir faaliyette bulunmayıp 2. bir terbiyesizlik yapmaları da cabası.

 • 28 Ekim
  09:10

  Sayın Yunus K.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle