03 Eylül 2013

Sürat Kargo 1 Haftadır Ürünü Gönderemiyorlar!

1 hafta önce kapıdan Sürat Kargo elemanına bir kargo verdim, alışveriş sitesinden aldığım ürünü geri iade etmek için fakat bana verilen kodla ürünü sitelerinden araştırdığımda sonuç çıkmadı. 3-4 gün sonra aradım, bana hala yola çıkmadığı bilgisi verildi.

Bugün mail attım, nerede bu kargo diye. Bana bir saygısız dönüş yaptı. Adresleri değişmiş yoksa bugün ellerine ulaşmış ürün fakat yeni adreslerine göndereceğiz dedi. Ben de 1 haftadır ürün nasıl ulaşmıyor bunun bilgisini verin dedim, birden şahlandı arkadaş. Bunu bilemem, nereden gönderdiyseniz orayla görüşün dedi. Merkezindeki adam bilemiyor yani. Hadi iyi günler deyip suratıma kapattı telefonu. Saygısızlık son Sürat!

Emrah 57 Okunma

Cevaplar

  • Emrah03 Eylül 2013

    Mükemmel(!) bir bilgilendirmeydi. Sadece buraya 'Müşteri telefonla bilgilendirildi' demek için arıyorsunuz. Bakalım geri dönüş yapacak mısınız araştırma yaptıktan sonra.

  • Sürat Kargo Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön