Hüseyin Y. Teşekkür Mesajı

İlgilerinden dolayı Teşekkürler şikayetimi buraya yazdıktan sonra çok hızlı şekilde telafi ettiler

Sürat Kargo 1 Haftadır Kargo Alınmadı.

Hüseyin Y. |

Ankara Demetevler Sürat Kargo şubesini 29/06/2015 tarihi saat: 13.00'te arayıp gönderi yapmak istediğimi ilettim adresimi alıp gün içerisinde kurye gönderileceğini söylediler gelen olmadı 30/06/2015 te müşteri hizmetlerini arayıp durumu ilettim iletişim bilgilerimi alıp kurye gönderileceğini iletti bekledim ve 02/07/15te müşteri hizmetlerini arayıp kaç gündür başkentin merkezinden bir gönderi yapamadığımı dile getirdim bölgeye durumu ileticez deyip iletişim bilgilerimi tekrar alıp dönüş yapılacağını ilettiler. Her aradığımda önceki arama kayıtlarımı görüntülediklerini dile getirdikleri halde bu gün kurye daha gelmedi. 06/07/2015 saat 16.15'te tekrar aradım ama bir netice yok ciddiyeti bu.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Y.
  09 Temmuz
  11:12

  İlgilerinden dolayı Teşekkürler şikayetimi buraya yazdıktan sonra çok hızlı şekilde telafi ettiler

 • 06 Temmuz
  16:40

  Sayın Hüseyin Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da kargomusterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle