Sürat Kargo 1 Haftadır İstanbul İçi Kargoyu Getiremediler...

İsa Cem C. |

Sürat Kargo gibi bir kargo şirketi yoktur sanırım. 5 Ocak'ta internetten verdiğim siparişi 6 Ocak'ta Sürat Kargoya teslim edilmiş bugün 11 Ocak oldu ürün elimize geçmedi 2 kere müşteri temsilcisiyle görüştük, eksik adres deyip duruyorlar öyle bir şey yok kesinlikle alışveriş sitesinin bize göndermiş olduğu kargo bilgilerin de fatura bilgisi ve adres bilgileri detaylı olarak verilmiştir. İstanbul içine 1 haftada kargoyu veremediler hala bekliyoruz şubeyi belki 30 kere aradık, telefonlarını açmıyorlar Sürat Kargo Tümsan Şubesi böyle ciddiyetsiz bir firma görmedim şikayetçiyim ürünü ne zaman alacağım hala bilmiyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  09:21

  Sayın Isa C.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle