Sur Yapı Teslim Sorunu.

Serhat A. |

Aralık 2014 teslim diye sattıkları Corridor projesini halen teslim etmemekle beraber, insanlarla alenen dalga geçen firma. Teslim gününden bugüne kadar her hafta haftaya teslimler başlıyoruz dediler halen de devam ediyorlar. Sözleşmede yazılı olan cezayı ödememek için de tek ayak üzerinde kırk yalan söylüyorlar. Aynı projede daha kabası bitmemiş G blok daireleri Eylül 2015 teslim diye satıyorlar.

Etiketler :

Geç Teslimat Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Serhat A.
    17 Ağustos
    09:33

    3 hafta önceki şikayetimden sonra, corridor satış sonrası birimi benimle iletişime geçti, bugün (9 ay gecikmeyle) dairemin teslim edileceğini belirtti. Anlaşılan o ki Sur Yapı'nın daire tesliminden anladığı şey, şikayet edenleri bir nebze rahatlatmak için, daireyi bitirip geri kalan hiçbir şeyi yapmamakmış.
    Eğer siz de işten spor yapmaya fırsat bulamıyorsanız hemen Corridor projesi a Blok'tan bir daire teslim alın, kalasların arasından koşarak merdivenleri çıkın zira ankastreler hazır ama asansör çalışmıyor. Şehrin gürültüsünden bıktıysanız, açılmayan camları tam size göre. Modern hayat sizi yoruyorsa elektriği ve suyu olmayan dairenizde hoş vakit geçirebilirsiniz. Teşekkürler Sur Yapı.