Yılmaz B. Teşekkür Mesajı

Firma benim paramı bankanında ilgilenmesiyle geri iade etti. Bilgilerinize.

SupraCleanse350.com Ürünü Yollamadan Kartımdan Para Çekti.

Yılmaz B. |

SupraCleanse 350 -
Sipariş Numaranız: 1401021B13595

Support@SupraCleanse350.com adresinden İnternetten 2 ürün istedim. Ücretsiz deneme ürünü olduğu için fiyatları 8 lira diğeri 7 lira idi, kredi kartı bilgilerime baktığımda bu paranın dışında 203.05 x2=406.10 lira kartımdan para çekilmiş,bu durumu İş Bankasına bildirdim.

Böyle bir firmayla iletişim kuramadığım gibi ürünlerde elime geçmiş değil.

Etiketler :

Ürün Fiyat-Ödeme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz B.
  06 Haziran
  15:03

  Firma benim paramı bankanında ilgilenmesiyle geri iade etti. Bilgilerinize.

 • Yılmaz B.
  30 Ocak
  12:05

  SupraCleanse 350 otomatik kargo programını iptal ettirme talebiniz bize ulaşmış ve işleme konulmuştur. Artık her ay ürünlerimiz tarafınıza gönderilmeyecektir.

  Lütfen siparişinizi verdiğinizde, web sitemizde belirtilen şartlar ve koşulları kabul etmiş olduğunuzu göz önünde bulundurun. Şartlar ve koşullarda siparişinizi iptal etmediğiniz takdirde 14 günlük deneme süresinin ardından siparişinizin ücretini ödemeniz gerektiği ve eğer, paranızı geri almak isterseniz sipariş vermenizin ardından 30 gün içinde ürünü iade etmeniz gerektiği belirtilmektedir. Eğer, bu koşulları karşılıyorsanız ödemeniz işleme konulduktan sonra paranızı geri alabilirsiniz. İstisnasız olarak, ilk sipariş tarihinden itibaren 30 günden sonra bize ulaşan ürünler için para iadesi yapmamaktayız.

  Fakat çevrim içi olarak sipariş edilen ürünleri iade etmenin zor ve maliyetli olabileceğinin ve ürünün önemli bir kısmını kullanmış olabileceğinizin farkındayız. Bunu göz önüne alarak size ürünü iade etme gereksinimi olmadan siparişinizin sizde kalması için %50 indirim sunmaktayız. Eğer, bunu kabul ederseniz, SupraCleanse 350 siparişiniz için sadece TL 100.00 ödemelisiniz. Eğer, bu kullanışlı seçenekten faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken, orijinal siparişinizin ardından 14 gün içerisinde e-posta ile cevap yazmak ve %50 indirimden faydalanmak istediğinizi bildirmektir.

  Eğer, siparişinizi iade etmek isterseniz, lütfen ilk sipariş tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ürünün tarafımıza ulaşmasını sağlayın. Eğer, bu süre içerisinde ürün bize ulaşmazsa size geri ödeme yapamayız ve ürünü geri gönderemeyiz. Lütfen, ödemenizin 14. günde otomatik olarak alınacağını göz önünde bulundurun, fakat 30 gün sınırı içerisinde ürünün tarafımıza ulaşması halinde size geri ödeme yapılacaktır. Kimliğinizi doğru olarak belirleyebilmemiz için lütfen zarfın üzerinde adınızı, posta kodunu içeren adresinizi ve e-posta adresinizi yazınız. Zamanında teslimat onayını alabilmek için kayıtlı bir teslimat hizmeti kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

  Bunların tümünü zarfın dışına yazıp, şu adrese gönderiniz:

  CUSTOMER SUPPORT
  POSTBUS 131
  4040 DC, KESTEREN
  NETHERLANDS

  Eğer, daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bu e-postaya cevap yazınız ve cevabınızda konu satırında etiket numarasının bulunmasına dikkat ediniz.

  Saygılarımızla,

  SupraCleanse 350 Müşteri Hizmetleri