16 Eylül 2016

Supplementler.com Bozuk Protein Tozu Gönderdi.

Eylül'ün 8'inde protein siparişi verdim. Isopure Zero Carb protein tozu 9 Eylül'de geldi, kargodan aldım geldim evde açtım baktım kutunun içinde toz var. Kapağını açıp (ki kapak kilidi yok) baktım ucunda hafif açıklık var. Hadi ona amenna dedik olabilir. Kapağa bir baktım, beyaz nem tutmacının konulan kağıt kısım kenarlardan kararmış. Şikayetimi belirttim, fotoğraf istediler. Yolladım, acil olması için rica ettim. Zira amacım iade etmek değil; aynısı ile açılmamış bir şekilde olanla değişmekti. Dağa sonra durumla ilgili bilgi almak için aradım, S. isimli bir bayanla konuştum, bana bir şey çıkmayacağını, bunun normal olduğunu, zira bunun ürünün kapatılırken maruz kaldığı ısıdan kaynaklı olduğunu söyledi. Ben de bunun çok anlamsız bir açıklama olduğunu söyledim ve durumun gerçekten böyle olduğuna dair yazılı belge istedim. Ne durumla ilgili ne de başka şekilde dönmediler.

Hasan 2.969 Okunma

Cevaplar

  • Supplementler.com Temsilcisi21 Eylül 2016

    Ürün üzerinde böyle bir bilginin olmaması doğaldır. Zira hiçbir üründe böyle bir detay yer almamaktadır. Bu konuyla alakalı web üzerinden farklı firma ve distribütörlere ulaşarak da bilgi teyidi yapılabilir.Zira bu durum birçok marka ve üründe rastlanabilen genel bir durumdur.

  • Hasan 19 Eylül 2016

    Peki durmun bu şkelide olduğuna dair satışını yaptığınız ürünün firmasının yazılı bir bildiri yada benzer bir açıklamsı mevcut mu? İkincisi konu ile ilgili hala aranmadığım gibi mail yolu ile bile neden bilgilendirilmedim? Üçüncüsü ürünün üzerinde yada herhangi bir yerinde belirtmiş olduğunuz açıklamaya dair bir açıklama yok. Bu sizin kendi açıklamanız. Firmanın bu şekilde bir açıklması varsa paylaşırsanız sevinirim. Açıklamalarınız alanın elinde kalırı doğrulamaktan başka bir şey değil.

  • Supplementler.com Temsilcisi16 Eylül 2016

    Merhaba, Öncelikle tüm ürünlerimizin orijinal kutu ve ambalajları ile hiçbir müdahale edilmeden müşterilerimize gönderildiğinin altını çizmek isteriz. Sektör içerisindeki 10 yıllık deneyimimizle daima kaliteli bir hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Belirtilen konuyla alakalı bazı bilinmeyenlere değinmek istiyoruz. Firmalar üretim esnasında kapakların yüzeyine pres veya ısı yöntemiyle folyo yapıştırmaktadırlar. (Bu zorunlu bir işlem olmadığından hiç folyo kullanmayan firmalar da var) Ürün gıda kategorisinde olduğundan üretim standartları gereği bu folyonun kutuya yapışması için kullanılan yapıştırıcının minimum oranda olması ve folyonun da ince olması gerekir. Durum böyle olduğunda folyonun sallantı esnasında açılmasına, az da olsa aralanmasına sebep olabilmektedir. Ayrıca ısı yöntemiyle yapıştırılan folyolarda kısmi sararma görülebilmektedir. Bu durum tamamen firmaların üretim sırasında kullandığı teknoloji ile alakalıdır. Ancak bu durum yine de ürüne zarar vermemektedir. Benzer konularla alakalı geri dönüşler aldığımız için bu konu hakkında web sitemizde bilgilendirme yaptık. Web sitemizde http://www.supplementler.com/t/sss linkinde yer alan 'Kutunun içindeki Jelatin / Kağıt açılmış veya tam yapışmamış gibi duruyor?' başlığında bu konularla ilgili özet bilgi yer almaktadır. Bu bilgiler yapılan telefon görüşmesinde de müşterimizle paylaşılmıştır. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle iletişime geçiniz. Teşekkür eder, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön