07 Kasım 2015

SuperStep Yanıltıcı Bilgi Problemi!

Ekim ayında SuperStep Tünel şubesinden Adidas marka serisinden 38.5 numara bir ayakkabı aldım, eve gelip denediğimde 39 ile değiştirmeye karar verdim. Mağazada olmadığı için isteğim üzerine çek verdiler, çeki herhangi bir SuperStep'te kullanabileceğimi söylediler. Dün aynı şubeye döndüm, yine istediğim ayakkabı yoktu, Kadıköy'de kullanabilir miyim dedim "tabi efendim dediler" bugün Kadıköy şubede "Bu çeki burada kullanamazsınız, yanlış bilgilendirmişler, şikayet yazabilirsiniz" dediler.


Hem yanıltıcı bilgi verdiler, hem de ayakkabıların hiçbirinin numara olarak devamı yok, kaç tane ayakkabı sordum numarası yok, ayakkabı ihtiyacım var ve alamıyorum. Acilen para iadesi talep ediyorum.

Tugba 218 Okunma

Cevaplar

  • SuperStep Temsilcisi04 Aralık 2015

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Para iadeleri tüketici haklarında firma insiyatifinde olup değişim veya hediye çeki alabiliceğinizi tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla, Superstep Müşteri Hizmetleri

  • Tugba07 Kasım 2015

    Ekim ayında SuperStep Tünel şubesinden Adidas marka serisinden 38.5 numara bir ayakkabı aldım, eve gelip denediğimde 39 ile değiştirmeye karar verdim. Mağazada olmadığı için isteğim üzerine çek verdiler, çeki herhangi bir SuperStep'te kullanabileceğimi söylediler. Dün aynı şubeye döndüm, yine istediğim ayakkabı yoktu, Kadıköy'de kullanabilir miyim dedim "tabi efendim dediler" bugün Kadıköy şubede "Bu çeki burada kullanamazsınız, yanlış bilgilendirmişler, şikayet yazabilirsiniz" dediler. Hem yanıltıcı bilgi verdiler, hem de ayakkabıların hiçbirinin numara olarak devamı yok, kaç tane ayakkabı sordum numarası yok, ayakkabı ihtiyacım var ve alamıyorum. Acilen para iadesi talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön