25 Şubat 2015

SuperStep Ses Çıkaran Ayakkabı!

Kadıköy mağazasından 17.01.2015 tarihinde aldığım Nike Air Max ayakkabının, ilk kullandığım gün her adım attığımda tabanlarından "vıcık vıcık" ses gelmeye başladı. 25.01.2015 tarihinde incelenmesi için ürünü mağazaya teslim ettim. Sanırım bu firmada ürün değişimi olmadığı için kasadaki bey "boşuna beklemiş olursunuz" tarzı bir cümle söyledi. 10 gün sonra müşteri hizmetlerini aradım ve ret cevabı aldım. Tekrar incelenmesini istedim. Tam bir ay sonra 25.02.2015'te yine red cevabı aldım. Üründe bir hata olmadığını belirttiler. Bu şikayete de diğer diğer şikayetlerde olduğu gibi aynı cevabı kopyala yapıştır yöntemiyle vereceklerini biliyorum. Bu mağazadan alışveriş yaptığım için çok pişmanım.

Ceyhun 463 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun17 Mart 2015

    Kopyala yapıştır, herkese verilen cevabın aynısı. Ayakkabı her adım attığımda ses çıkarıyor diyorum, üründen kaynaklı değil diyorlar. Ağzımla çıkarmıyorum herhalde o sesi. İnsanları bu kadar aptal yerine koymayın bari. Şirket felsefeniz sattığınız ürünün arkasında durmamak, yeterince anladım. Böyle boş kopyala yapıştır mesajlarla insanları kandırmayın.

  • SuperStep Temsilcisi15 Mart 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek ister Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

  • Ceyhun08 Mart 2015

    Sorunu kendi imkanlarımla kısmen düzelttim. Aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılardan birinin önerisine uyarak ayakkabının içine şırıngayla zeytinyağı enjekte ettim ve artık ses gelmiyor. Ayakkabıyı giydikten yaklaşık 20-30 dk sonra ses yapmaya başlıyordu. Anladığım kadarıyla ayak ısınınca nem yapıyor ve tabanda sürtünmeden bu ses çıkıyor. Aynı kapı gıcırtısı mantığı diyebilirim. Bu sorun Nike ayakkabıdan kaynaklanmasına rağmen ilgili mağaza gerekli desteği vermiyor. İnsanların gözünde göründüğü kadar büyük bir mağaza değiller.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön