24 Ocak 2015

SuperStep Kusurlu Ayakkabıyı Geri Almadı

239.00 TL'ye almış olduğum Lacoste markalı ayakkabı yaklaşık bir ay giyilmesinin ardından su değince beyazlamaya başladı. Bir hukukçu olarak biz buna gizli ayıp diyoruz ve Tüketici Kanununa göre ayakkabıyı geri almak zorunda. Fakat gerek müşteri hizmetlerinin gerek SuperStep Viaport şubesinin çalışanlarının küstah tavırları ile karşılaşmış bulunmaktayım.


Ürün 2 kere incelemeye yollandı ve kullanıcı hatası denilip firma değişimi kabul etmedi. Şimdi hakkımı hakem heyetinde arıyorum başvurumu yaptım.

Alp 1.167 Okunma

Cevaplar

  • SuperStep Temsilcisi26 Ocak 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek ister Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön