10 Kasım 2014

SuperStep Kalitesini Mi Kaybediyor!

SuperStep Marmara Forum mağazasından 9 eylülde aldığım Lacoste ayakkabı daha üzerine iki ay bile geçmeden, resmen 10 sene giyilmiş kalitesiz bir ayakkabıya dönüştü. (ayakkabılarımı her zaman özenerek giyinmeme rağmen!) Ayakkabıların ucu açıldı ve katlanma yerlerinden resmen kabuk atıp soyulma yaptı. Pazardan ayakkabı alsam bu kadar anca olur.

Kaliteli diye bilip devamlı tercih ettiğim Lacoste'de bu hale geldiyse diyecek bir şey bulamıyorum. ''Kesinlikle'' ayakkabıyı iade almanızı istiyorum. Doğru düzgün giyebileceğim bir ayakkabı istiyorum! (inceleme tadilat fişi Tarih 07/11/2014 No: sup13388)

Memet 253 Okunma

Cevaplar

  • Memet12 Kasım 2014

    Superstep'den aradılar ve ayakkabının ucunda açılma olunca değişim yapmadıklarını söylediler. (peşinen ayakkabı incelenmeden söylenen söz bu!!!) Koskoca firmanın kurum politikası bu mu? Yeni ayakkabının ucunun açılmasının ve katlanma yerlerinden soyulup kabuk atmasının sorumlusu yani benim, kalitesiz ayakkabı satan firma değil... Ayakkabının kesinlikle sağlamıyla değiştirilmesini istiyorum.

  • SuperStep Temsilcisi12 Kasım 2014

    Sayın Müşterimiz, Şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzü bırakılan mağazamızdan incelenmeye yönlendirildiğini ve kontrolünün sağlanacağını tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön