16 Haziran 2016

SuperStep Kalite Ve Memnuniyetsizlik!

Türkiye şartlarında 370 TL'ye ayakkabı alıp ve hiçbir şekilde memnum kalmayıp memnuniyetsizliğimden öte ayakkabının alt tabanı yavaş yavaş kalkmaya başladığı için geri kanyon SuperStep mağazasına 19/05/2016 tarihinde geri verdim. Bana 30/05/2016 tarihinde talebimin reddedildiği söylendi sadece. Ben 370 lira'ya ayakkabı alıp alt tabanı açılan bir ayakkabı kullanmak istemiyorum.


Geri iadesini ya da başka bir ürünle değişmesini istiyorum. Bu talebimi çağrı merkezini bir çok iletmeme rağmen hala dönüş alamıyorum incelemede olduğu söylenmekte olup benim yaklaşık 1 aydır ayakkabım yok. Çağrı merkezleri bile telefonda ılımlı yaklaşmaktan öte asabi bir şekilde dönüş veriyorlar. Özellikle Ç**** Hanım. Ben ilgili mağazadan ve çağrı merkezlerinden çok fazla rahatsızım ve kendilerini seçtiğim için çok pişmanım. Lütfen bu konuda bana yardımcı olun.

Yusuf 181 Okunma

Cevaplar

  • SuperStep Temsilcisi16 Haziran 2016

    Sayın CEKIC, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. SUP3**** nolu fişle mağazamıza bıraktığınız ürünümüz iade alınmıştır. İnceleme fişinizle yeni bir ürün alabilirsiniz. Geri bildiriminiz değerlendirmeye alınıp gerekli incelemeler yapılarak yetkili birimlere aktarılacaktır. Saygılarımızla SuperStep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön