11 Eylül 2015 #3700347

SuperStep İade Alınmayan Delik Deşik Air Max!

3 ay önce aldığım Nike Air Max iki tarafı da iki ayakkabımın da kenarları delindi, bildiğin delik deşik! Hiçbir şey yapmadığım halde üstelik sağ ayakkabımın altı çıktı garantiye vermeme rağmen değişimi çıkmadı gereğinin yapılmasını istiyorum.

Ömer 239 Okunma

Cevaplar

  • Ömer14 Eylül 2015

    Değişimi yapılana kadar uğraşıcam benden kaynaklanması için hiçbir neden yok 400 Lira para veriyorum 2 - 3 aya ayakkabı deliniyo hem de paramparça olacak şekilde üstüne üstlük sağ ayakkabının altı çıkıyo bu nasıl benden kaynaklı olabilir? Ürünü satarken gayet müşteri memnuniyeti ürünü ben kesin değişirler diye götürürken şok geçiriyorum bu mu memnuniyetiniz sizin?

  • SuperStep Temsilcisi13 Eylül 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön