12 Kasım 2014

SuperStep Her Soruna Kullanıcı Hatası Diyor

Haziran ayında almış olduğum Lacoste marka ayakkabı imkansız olacağı düşünülecek şekilde açıldı ve firma kullanıcı hatası olarak bugün mesaj ile bilgi veriler. Hayatımda ilk defa internetten ürün aldım ancak bu son oldu. Görünce bile firma hatası olarak kabul edileceği belirtilen mağaza çalışanları durumu ayırt edebiliyor, ancak firma imkansıza kullanıcı hatası diyor.


10 iş gününde yanıt dönülür denmesine rağmen 20 günde ses seda yok. En son gelen yanıt ise "süp12892 nolu fişle mağazamıza bıraktığınız ürünümüzü iade alamadığımızı üzülerek bildiririz" şeklinde. Eminim vicdanen de çok üzgünsünüz, insanları kandırdığınız için. Hiçbir zaman bir Lacoste mağazası olamayacaksınız.

Sevinç 201 Okunma

Cevaplar

  • Sevinç25 Kasım 2014

    Anketinin yapilmasina sistem isin vermedi. Hepsi sifir , koca bir SIFIR ...

  • Sevinç12 Kasım 2014

    Nasıl bır Kullanım hatası olduğunun raporunuda iletir misiniz lütfen. Ne şeklide gıyılerek ayakkabı olmayacak yerinden olmayacak şeklide açıldı. Daha önce aynı tarz ayakkabı ıcıniçin aynı şeklide yaşanan duruma Lacoste üretim hatası Demirel degıstırdı sız Kullanıcı hatası dıyorsunuz. Sonuçta benden kaynaklanan durum ıcın olayın üstünde durmam ancak bu durum maalesef sizden kaynaklanıyor . Bunu da goreceksınız .

  • SuperStep Temsilcisi12 Kasım 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüzle ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürününüzün değişiminin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön