25 Mayıs 2015

SuperStep Hatalı Ürünü İade Almıyor!

07.03.2015 tarihinde SuperStep mağazasından aldığımız Skechers marka ayakkabının tekinde 1 aylık kullanım sonrasında çökme oldu ve jel tabanı kayboldu. Mağazanın ayakkabıyı 102097 inceleme numarasıyla SuperStep genel merkezine yollamasının üstünden 1 ay geçmesine rağmen bize geri dönüş yapılmadı. Mağazaya ulaştığımızda genel müdürlük haber verecek diyor, genel müdürlük de mağaza bilgilendirme yapacak diyor.


Sonuçta ayakkabımız 10 gün önce mağazaya iadesi kabul edilmeden geri gönderilmiş. SuperStep merkezindeki yetkililer hatalı ürünü nasıl hata yok diyerek geri yollayabiliyorlar? Nasıl bir inceleme bu? Güvenilir bir mağaza olduğunu düşünerek alışveriş yapmıştık fakat bir daha asla!

Gözde 191 Okunma

Cevaplar

  • Gözde24 Haziran 2015

    Değişimimiz kesinlikle müşteri hizmetleri incelemesi sonucu değil, Antalya Terracity mağaza müdürü Ersin Bey'in çabası sayesinde gerçekleşmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Gerektiği gibi yapılmayan inceleme iyi niyetli mağaza çalışanlarını da mağdur ediyor.

  • SuperStep Temsilcisi20 Haziran 2015

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Değişiminizin onaylandığını tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla, Superstep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön