18 Mayıs
Yorum Yap
#10454945

SuperStep Çakma Ürün Alsam Daha Memnun Kalırdım!

Geçen yıl 300 liraya alıp toplasan 3 ay kullandığım ayakkabımın tabanı düştü. Garanti kapsamında olmasına rağmen hiçbir şey yapmadılar. Hatalı ürüne asla sahip çıkmıyorlar, pazardan çakma alsam 1 yılda dağılmazdı Yazıklar olsun markanıza!

Hulya 459 Okunma

Cevaplar

  • Hulya18 Mayıs

    Tabii araştırma yaptınız sonuç olarak ellerimle parçaladığım kanısına vardınız. Ne güzel ya.

  • Hulya18 Mayıs

    Pardonda tabanını elimle çekip çıkarmadım sanırım. Acaba ne olması gerekiyor ürününüzün hatalı olduğunu kabul etmeniz için? Fahiş fiyatlara satmayı biliyorsanız o zaman ürününüzün arkasında duracaksınız.

  • SuperStep Temsilcisi18 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla, SuperStep Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler