15 Haziran 2016

SuperStep Ayakkabının Arka Tabanının Açılması

SuperStep adlı mağazadan almış olduğum Lacoste marka ayakkabının arka taban kısmında açılma oldu. Mağaza götürdüm incelemeye gönderilmesi için incelemeye gönderildi fakat üründe bir hata olmadığını kullanım hatası olduğu söylendi. Bir ayakkabının arka taraftan açılmasını nasıl bir kullanıcı yapabiliyor anlamış değilim. SuperStep'den aldığım 3. Lacoste ayakkabı ve aynı sorunla karşılaşıyorum. Aynı mağazadan New Balance aldım, onda en ufak bir sorunla karşılaşmadım.

Sercan 150 Okunma

Cevaplar

  • Sercan15 Haziran 2016

    Standart bir cevap istemiyorum ben acıklama istiyorum sizden almış olduğum diğer 2 Lacoste ürünüde aynı sebepten iade ettim ve kabul ettiniz 3 üncü kez alıyorum ve yine aynı sorunla karsılasıyorum. Bi ayakkabı arka taban kısmından kullanımdan dolayı nasıl acılabiliyor?

  • SuperStep Temsilcisi15 Haziran 2016

    Sayın AYDINDAG, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla SuperStep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön