02 Mart 2016
Yorum Yap
#5007447

SuperStep Aigle Yağmur Botu!

22.10.2016 tarihinde Palladıum SuperStep mağazasından almış olduğum Aigle yağmur botunu su geçirdiği için 11.02.2016 da iadeye götürdüm. İlk cevap red geldi. Yağmur botu çocuğumun olduğu için şu geçirmesini hemen fark edememişiz.


Satarken garantili satılan botun iade alınmamasını saçma bulduğum için ikinci kez İade ye ilettim 24.02.2016 tarihinde. Bugün ikinci İade talebimde red olarak geldi. Araştırmalarım sonucu anlıyorum ki bu sorunu yaşayan tek ben değilim. SuperStep müşteri memnuniyeti konusunda sadece satarken iyi. Bu ilk şikayetim oldu. Gerekli tüm yollara başvuracağım.

Dilek Dilek 1.186 Okunma

Cevaplar

 • Dilek22 Mart 2016

  İnceledım dedıgınız urun yurtdısından ıthal gelen bir urun. İncelemeyı nereye ve kıme yaptırdıgınız öncelıklı bir soru ısaretı. '' yagmur botu'' dedıgımız urunun ıcıne su dokmedıkce su gecırme olasılıgının 0 olması gerekıyor ki, içindeki tabanlıgı cıkardıgınız da yun tabanlıgın ıslaklıktan kabardıgını zaten gorurdunuz. buradan sunu anlıyorum kı siz urunu ıncelememişsiniz!

 • SuperStep Temsilcisi20 Mart 2016

  Sayın UZUN, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla SuperStep Müşteri Hizmetleri

 • Dilek13 Mart 2016

  Hala tarafıma ne olumlu ne de olumsuz bir bilgi ulaşmadı. Sitenzıın amacına ulaşmadıgı kanısındayım.

 • Dilek13 Mart 2016

  Yapmış olduğum şikayetım ne bunyenız tatafından ne de SuperStep tarafından cevaplanmadı. Sitenizin amacına ulaşmadıgı kanısındayım.

Ziyaretçi Yorumları