27 Mart 2017
Yorum Yap
#8129716

SuperStep Aigle Marka Yağmur Çizmesi Su Geçiriyor Mağdurum

Akasya SuperStep mağazasından Aigle adlı markanın yağmur çizmesini aldım. Ancak yağmurda su geçirip ayakları sırıl sıklam yapmasından dolayı iadesini istedim. İndirimli 265 TL indirimsiz 497 TL fiyat biçilen bir ayakkabının bu kadar kalitesiz olması beni hayal kırıklığına uğrattı açıkçası. Bu şikayet ile iade talep ettiğimde de olumsuz yanıt aldım. İnceleme işlemlerini tekrar başlattım. Ancak tutum böyleyken Super Step mağazalarından alışveriş yaparken iki kere düşüneceğim. Aigle marka bir ayakkabı bir daha tercih etmeyeceğim.

Hande Hande 2.222 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hande10 Nisan 2017

    Tarafımla iletişime geçildiği için teşekkür ederim. Ancak yine aynı sonucu aldığım için pek memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Ürün mühendislerinin test ettiğini ancak su geçirmediğini söyledi telefondaki hanımefendi. O halde benim çoraplarımı ıslatan nedir:)?

  • SuperStep Temsilcisi28 Mart 2017

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, SuperStep Müşteri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler