24 Aralık 2015

SuperStep 3 Kere Giyilen Lacoste Ayakabının Renk Atarak Tanınmaz Hale Gelmesi!

SuperStep mağazasından 463 TL'ye aldığım ayakkabıyı 3. defa giydikten sonra renginde açılmalar oldu. Mağaza sorumlusu ayakkabıyı denerken öve öve bitirmedi ve ciddi bir para ödediğimden herhangi bir sıkıntıda ürününüzün arkasında duracak mısınız diye sorduğumda, ısrarla bizlerin memnuniyetinin çok önemli olduğunu belirtti.


Ayakkabıyı 3 kere giydikten sonra inanılmaz beyazlamalar meydana geldi ve ayakkabı giyilmeyecek hale geldi. Ürünü incelemeye gönderilmek üzere 20/12/2015 tarihinde mağazaya bıraktım ve bugün ret cevabı aldım. 3 kere giyilen ayakkabı bu hale geliyor ise ben mi suçluyum? Gerekli işlemler yapılmadığı takdirde Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağımı bilmenizi isterim.

Erkay 178 Okunma

Cevaplar

  • Erkay25 Aralık 2015

    Peki o zaman, ben şikayetimi oluşturdum. Tüketici hakem heyetinin vereceği kararı bekleyeceğiz artık. Umarım bir emsal oluşturur ve bu kopyala yapıştır cevapları yazmaktansa, müşterilerin mağduriyetlerini gidermeye karar verirsiniz. Sonuçta şöyleyiz, böyleyiz demek kolay, icraata gelince yoksunuz. Bugüne kadar alışveriş yaptığım en kötü firmasınız, bunun propagandasını gerekli kanallardan yapacağıma hiç şüpheniz olmasın. İyi çalışmalar dilerim.

  • SuperStep Temsilcisi24 Aralık 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön