30 Mayıs 2016

SuperStep 2 Haftalık Ayakkabının Altında Açılma!

Kadıköy SuperStep mağazasından aldığım Sketchers marka ayakkabının altında açılma oldu. Mağazaya götürdüm, incelemeye gitti ve red edildi. Red etmekte özgürler ama ben mağdur bir tüketici olarak, red etme gerekçelerini öğrenmek istedim. Bunun için kendilerine e-mail gönderdim. Bir haftayı geçmesine rağmen mailime cevap vermiyorlar. Tüketici hattını aradığımda, bütün maillere cevap verildiğini söylüyorlar ama hala cevap vermiyorlar.


Ben nasıl mağdur bir tüketici olarak gerekçeleri ile şikayetimi iletiyor isek kendilerine, onlardan da aynı saygı ve profesyonel yaklaşım gereği, iade almama sebeplerini yazılı olarak bana iletmelerini istiyorum. Umarım cevap gelir. Gelmezse o cevabı alana kadar hatırlatma göndermeye devam edeceğim. Bugün gönderdiğim ile birlikte 5. hatırlatma oldu.

Yücel 213 Okunma

Cevaplar

  • Yücel01 Haziran 2016

    Sayın Müşteri Hizmetleri, talebimi anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Benim talebim ürünün değiştirilmesi değil. Firmanızdan satın alınan bir spor ayakkabının, 2 hafta içerisinde, taban kısmında açılma olduysa bunu ne şekilde izah edersiniz? Sadece bunu öğrenmek istiyorum. Mailimde çok açık bir şekilde yazdım (hala bu maile cevap bekliyorum sizden) Eğer, gerekçe olarak " siz bu ayakkabıyı giyip yürümüşsünüz " veya " siz bu ayakkabıyı giyip spor yapmışsınız " o yüzden, sadece 2 haftada altı açılmış deseniz ben bu konuyu kapatacağım. Sizin yazdığınız gibi, " ürünümüzden kaynaklanan bir problem yok " demeniz maalesef benim için yeterli değil.

  • SuperStep Temsilcisi01 Haziran 2016

    Sayın U., Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla SuperStep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön