31 Ekim 2016 #6820551

Mersin SuperStep Mağazasından Alınan Ayakkabı Açıldı

Mersin Forum SuperStep mağazası firmasından almış olduğum klasik modele benzer Lacoste marka ayakkabının sağ tekinin orta kısmında açılma olmuştu. Totalde kullanılma süresi 2-3 ayı geçmemektedir. Bu kullanım süresi her gün olma ihtimali bile sıfır kombine ayakkabısı sebebinden ve ürünü Mayıs sonundan garanti süresi içerisindeyken, SuperStep firmasına götürüp iade edilmesini talep etmiştim. Fakat ürün defalarca üzülerek iade alamıyoruz yazısıyla tarafımıza tekrar gönderildi.


Sorarım sizlere: 2-3 aylık ayakkabıda bir açılma durumu söz konusu ve sağ tekte mevcut bu açılma kullanım hatası vesaire gibi bir mazeret, iade alınmaması nedeni ne olabilir? Lütfen satılan mal ve hizmetin arkasında durunuz. Verilen ücretler düşük değil,300-400 lira gibi fiyatlar söz konusu. Bu mesajdan sonra şahısla görüştük, çözüm üreteceğiz gibi boş yazılar yazmayın. Yapmadığınız şeyleri yapıyor gibi gözükmeyin.

Kayhan 334 Okunma

Cevaplar

  • SuperStep Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla, SuperStep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön