12 Ekim 2016

Maltepe Park SuperStep Mağazası Ürünlerinin İadesini Almıyor!

18.04.2016'da beyaz Nike air max ayakkabı aldım. 4 ay kullandım ve ayakkabıda sol ayak dış tarafında yavaştan yıpranma meydana geldi ve yırtıldı. 370 TL'ye sattıkları bir ürün 4 ay gibi kısa bir sürede iç dış her tarafından yıpranıp yırtılıyor ve ürünü incelemeye gönderiyorsun bir mesajla ürünümüzü iade alamadığımızı üzülerek bildiririz diye mesaj atıyor gerekçe kullanıcı hatası oluyor. 370 TL'lik bir ayakkabı 4 ayda nasıl çabuk yıpranıp yırtılabilir anlam veremiyorum.


Bunu hangi kullanıcı yapabilir üstelik ben haftanın 5 günü devlet dairesinde takım elbise kundura ayakkabı ile çalışan devlet memuruyum bunu nasıl başarabilirim anlamıyorum. Çakma yapıştırma sahte Nike ayakkabılar bile bundan daha uzun ömürlü ürünleriniz gibi hizmetinizde çürükmüş buradan bu işin peşini bırakmayacağımı Tüketici Hakem Heyeti dahil denetim yapan her kuruma ihbarda bulunacağımı bildiriyorum.

Rifat 298 Okunma

Cevaplar

  • SuperStep Temsilcisi12 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla SuperStep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön