SuperStep Ürün Değişimini Red Etti.

Bahadır K. |

Antalya Terra City SuperStep Mağzasından 19.06.2014 tarihin de 299 TL 'ye Nike air max spor ayakkabısnı aldım. Bir ay içerisinde Temmuz'un 26 'sı gibi ayakkabının ön tarafı yırtıldı ve açılma oldu, iç tabanlığı parçalandı. Bende vakit bulamadığım için ayakkabıyı mağazaya anca 09.09.2014 tarihinde gidebildim.

Ayakkabıyı teslim alarak incelemeye gönderdiler. Bugün 17.09.2014 tarihin de bana gelen mesaj da ise ; 30516 no'lu fişte ürün iade alamadığımızı üzülerek bildiririz diyor. Mağazaya herhangi bir işlem yapmadan geri gönderiyorlar. Müşteri hizmetlerine telefon açtığım zaman da bana dış etkenlerden oldu diye cevap veriliyor . 1 ay içerisin ne ne dış etkeni olur kafam basmıyor.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahadır K.
  23 Ocak
  16:30

  SuperStep firmasından ayakkabi alınmaz mağdur olmak istiyorsanız alabilirsiniZ arkasında durmuyorlar

 • Bahadır K.
  19 Eylül
  10:15

  Standart cevabınız benim gibi bir çok kişi sizin firmanız dan mağdur diğer firmalar bu şekilde sorun çıkarmıyor bundan sonra bende her yerde sizin firmanızı reklamasyon yapmaktan başka bir şey yapmam zaten hem. Satana kadar politikası var mağazada hiç böyle denmiyordu. Siz bu şekil yaparsanız bende Tüm turizm çevreme sizin firmanızı satış sonrası desteğinizin zayıf olduğunu reklamasyon yapmaktan başka bir seçenek bırakmadınız kolay gelsin

 • 19 Eylül
  09:16

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize neden olan ürününlerinizle ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir.
  Ürünlernizin değişiminin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Superstep Müşteri Hizmetleri