11 Şubat 2014

SuperStep Ürün Değişim Talebimi Reddetti.

30/05/2013 tarihinde Antalya Deepo Superstep mağazasından almış olduğum 730950 fatura no'lu Nike ayakkabımın çiftinin ikisinin de dış yan naylon kısımları tabana paralel bir şekilde yırtılmış olup bununla birlikte sol tekinin taban kısmında ayrılma oldu.

Mağazaya garanti için bıraktım ve bir iki hafta sonra ürün değişimi reddi içeren mesaj atıldı. Neden garanti kapsamına alınmadığını sorduğumda da ürün üretiminden dolayı kaynaklı bir hata olmadığından dolayı reddedildiği söylenildi. Şuan Deepo mağazasında olan ürünüm için gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Ali 119 Okunma

Cevaplar

  • Ali19 Şubat 2014

    Bundan böyle mağazanızdan alışveriş yapmayacagım ve yapacak olan arkadaslarımı da yasadıgım magduriyet hakkında bilgilendirip ona göre davranmalarını soyleyecegim.

  • SuperStep Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüz ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürün değişiminizin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön