04 Ağustos 2015

SuperStep Sökülen Ayakkabı!

14.06.2015 aldığım bir ayakkabıyı 20 gün sonun da üzerinde püskül püskül ipler çıkıp söküldüğü için 14.07.2015 de değişime gönderdim. Ne yazık ki kullanıcı hatası dediler yaz bitiyor ayakkabımı giyemiyorum. Satış elemanlarının bile kesin değişim dedikleri konuda 2 tane incelemeci kullanıcı hatası dedi diye iade alamıyoruz. Tekrar gönderdik büyük ihtimalle aynı şey olacak.

İlla haklarımızı korumak için mahkemeye mi gidelim? Siz bu dakikaya gelmeden bizi koruyamıyor musunuz? 20 günlük ayakkabıyı ne kadar yıpratabilirim ki? 387 TL verdiğim ayakkabı 1 gün sonra online satışta 270 TL'ye düşüyor olabilir diyerek bir şey demiyoruz ama siz... Ancak haklarımız var merak etmeyin.

Emre 67 Okunma

Cevaplar

  • SuperStep Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön