28 Haziran 2014

SuperStep Personeli Üzerine Yürüdü.

25.06.2014 çarşamba 21.45 sıralarında Zorlu Center SuperStep mağazasında daha önce incelemeye verdiğim ayakkabımın durumunu öğrenmek için mağazaya gittim. Ayakkabımın redde düştüğünü söylediler ve mağaza müdürünü çağırdılar. 5 gündür aradığımı ve neden telefonu açmadıklarını sorduğumda müdür İ*** T** size mi soracağız diye cevap verdi.

Bende konuşmasına dikkat etmesi gerektiğini söyledim. Sesini yükseltti ve üzerime yürüdü. Hemen ismini vermesini söyledim ve hakaret ederek tekrar üzerime yürüdü. Bu arada ayakkabımın redde düştüğünü söyleyen elemanda müdürü tuttu. Daha sonra sizi şikayet edeceğim dediğimde ayakkabımın redde düştüğünü söyleyen mağaza elemanı üstüme yürüdü. Darp raporu aldım. Yaralandım.

Oytun 414 Okunma

Cevaplar

  • Oytun03 Temmuz 2014

    1 haftafır konuyla ilgili cevap beklememe rağmen hala çözüm üretilememiş ve hala bana şahsen bir dönüş yapılmamıştır.Profesyonel ve kurumsal bir firma olduğunu iddia eden firma süreci iyi ve profesyonelce yönetememiştir !

  • SuperStep Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan konuyla ile ilgili telefonda yaptığımız görüşmede de belirtildiği gibi konu yetkili kordünatörlüğe iletilmiştir. Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön