13 Haziran 2014

SuperStep Mağazasından Aldığım Ayakkabının Yüzeyleri Yırtıldı.

SuperStep mağazasından 29.06.2103 tarihinde almış olduğum Lacoste marka ayakkabının yüzeyleri yırtıldı. Sadece yaklaşık 2- 2,5 aylık bir kullanım ile hemde. Yaz sezonunda giydiğim ayakkabının iadesi için mağazaya başvurdum fakat ürün geri iade alınmadı. SuperStep mağazası müşterilerinin haklarını yok saymakta ve ürünü sattım ben gerisi beni ilgilendirmez mantığıyla hareket etmekte.

Mustafa 344 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa22 Temmuz 2014

    Firma yaklaşık 2aylık bir süreçten ve iki kez ayakkabının incelemeden geçmesine rağmen ayakkabıyı yine kabul etmedi aksine ürünü bugün teslim aldım kargodan ve ayakkabıyı SUPERSTEP mağazasına incelenmesi için verdiğim durumundan tamamen farklı, beyaz lekeler bulaşmış bir halde teslim aldım. Firmanın müşteri hizmetlerinin ilgisizliği ve baştan savma politikasını yadırgadım ve SUPERSTEP'ten alışveriş yapan herkese bir kez daha düşünmelerini öneririm.

  • SuperStep Temsilcisi19 Haziran 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetiniz ile ilgili çağrı merkezimiz ile yapmış olduğunuz görüşmenize istinaden şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzün 2.kez incemeleme yapılması için merkezimize yönlendirildiğini tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla

  • Mustafa17 Haziran 2014

    Şikayetim ile alaklı tarafıma firma tarafından henüz dönüş yapılmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön