SuperStep İlgi Alaka Yok!

Gülşah Ö. |

Şikayet yazmışsınız dedi evet dedim ne zaman aldınız ne zaman incelemeye verildi son kez inceletelim dediler Yani 2. Kez incelenecekmiş dedim raporda Camper ayakkabı Nike yazılmış yanlış yazılmıştır dedi tuşa basmamıştır gibi bir cevap verdiler yani SuperStep ayakkabıları mühendislerimiz inceliyor diyor ama anlıyoruz ki mühendis raporu çıkardıktan sonra okumuyor. Ben muhasebeciyim ve kestiğim faturayı aldığım faturayı gelen faturayı irsaliyeyi inceliyorum. Ben bu mağazadan ilgi alaka olmadığını ve aramak olsun diye arandığımı düşünüyorum o almış olduğum faturasını bile aldılar ve istememe rağmen bana hala vermiyorlar bana elimde sadece kredi kartı slip var iyi ki kredi kartı ile almışım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülşah Ö.
  11 Aralık
  15:01

  6 aralıkta bana cevap geldi ayakkabı 9 aralıkta daha yeni incelemeye alınmış bu nasıl bir ilgi alaka lütfen açıklarmısınız. Kış bitiyor indirime girmiş mağazanız yine olumsuz olacaksa ayakkabı sizde kalsın ben ilgili birimlere baş vuracağım faturamı sizden alabilirsem tabii

 • 06 Aralık
  11:06

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzü bırakılan mağazamızdan 2. kez incelenmeye yönlendirildiğini ve kontrolünün sağlanacağını tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Superstep Müşteri Hizmetleri