SuperStep İade Sorunu.

Tuğba K. |

2 gün önce palladium AVM'den aldığım Lacoste marka ayakkabımı hiç kullanmadığım halde iade etmek istedim fakat iade olmuyormuş hediye çeki veriliyormuş ayrıca aynı ürün mağazada 389 TL iken internette 289 TL ayrıca nakit aldığım ürünün iadesini yapamamak ilk defa bu firmada olan bir şey bunu tüketici haklarına bildireceğimi ve sosyal medyadan da insanların bu marka ile ilgili daha bilinçli olmasını sağlamak için elimden geleni yapacağımı bilmenizi isterim.

Etiketler :

Ürün Fiyatı Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba K.
  16 Haziran
  12:44

  Siz SuperStep olarak hiçbir arama gerçekleştirmediniz herkese aynı cevabı yazıp hiçbir işlem sağlamıyorsunuz aradığınız da yok insanları kandırmayın burada herkes görsün ve bilsin ki iade sağlamayıp müşterisini mağdur eden ve aradım deyip yanlış bilgi veren tek firmadır. Ayrıca ilk defa iade ile alakalı iade yapamamayı firma prensibi olarak yansıtan tek firma olarak sizi kutluyorum reklamınızı da çok iyi yaptığım konusunda hiç şüpheniz olmasın müşterinize geri dönüş dahi sağlamadınız sizden asla ve asla değil alışveriş yapmak yapanları da bilgilendircem Nasıl bir firma olduğunuza dair merak etmeyin.

 • 15 Haziran
  08:49

  Sayın Müşterimiz,


  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

  Söz konusu talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için hesabınızda iletmiş olduğunuz telefon numarasından tarafınıza ulaşamadığımızı belirtmek isteriz.

  444 37 36 müşteri hizmetleri numaramızdan tarafımıza talepleriniz ile ilgili ulaşmanızı rica ederiz.


  Saygılarımızla
  SuperStep Müşteri Hizmetleri

 • Tuğba K.
  13 Haziran
  13:16

  Şikayetimi ne Zaman yayınlayacaksınız sayın şikayetvar?
  Benden önce yapılan bütün şikayetler yayımlandı? Acaba Eren holding ile bu şekilde bir anlaşmanız mı bulunmakta?

 • Tuğba K.
  13 Haziran
  11:18

  SuperStep müşterisine geri dönüş dahi sağlamıyor tamamen müşteri memnuniyetinden bir haber bir firma kendileriyle görüşmek istemediğimi bildirir ve şikayetlerimin yayınlanmasını istiyorum.
  Bilginize