08 Kasım

SuperStep Her İki Ayakkabının Taban Kısmında Çatlama Yaptı.

Eren perakendecilik'in çatısı altındaki SuperStep mağazasından almış olduğum ayakkabıyı 2 ay gibi bir süre giydikten sonra her iki ayakkabının taban kısmında çatlama yaptı. Almış olduğum ürün New Balance markaydı. Aynı zamanda temizlik için ayakkabı boya koruma ürününü de aynı mağazadan aldım. Sonuç olarak mağazanın talimatlarını uymama rağmen her iki ayakkabı da çatladı. Ayakkabıları ürün incelemeye göndermeme rağmen müşteri hatasıdır diye kabul edilmedi. Eren perakendecilik'in ayakkabı mağazalarını asla kullanmayın ürün garantisi veremiyor. Hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor. Benzeri mağduriyetleri ** mağazasından alınan ürünlerde karşılaşanlar direk yeni ürün almaya hak kazanıyor. Kimsenin parası heba olmasın. Bir daha da asla bu mağazalardan ürün almam ve çevremde aldırmamak için elimden geleni yapacağım.

Emrehan 369 Okunma

Cevaplar

  • Emrehan'ın Teşekkür Mesajı28 Kasım

    Eren perakendeciliği ürününün arkasında durduğu için çok teşekkür ederim. Firma yetkilileri konu hakkında bilgi sahibi olunca hemen ilgilendiler. Asla Eren perakendecilikten şaşmayın derim.

  • Emrehan 10 Kasım

    Sayın firma yetkilisi eda hanıma ilgi alakalirndan dolayı teşekkür ederim.

  • SuperStep Temsilcisi10 Kasım

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, SuperStep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön