29 Eylül 2014

SuperStep Hatalı Ürünü Kabul Etmedi.

Birkaç ay önce Marmara Forum SuperStep mağazasından aldığımız New Balance klasik model ayakkabının sağ teki topuk kısmı içe doğru basmaktadır. Bir-iki giymeden sonra bariz fark edilen bu kalıp hatasına karşın güvenilir, sattığı ürünün arkasında duran ve müşteri memnuniyete önem veren bir firma olarak bildiğimiz SuperStep- Eren Holdıng'e ürünle ilgili şikayet ve inceleme talebinde bulunduk, ancak üretim kaynaklı hiçbir sorun olmadığını belirterek ayakkabıyı geri gönderdiler.

Tekrar geri verdik ve yine bugün aynı yanıtı aldık. Hediye aldığımız kişiye de mahçup olduk. Kendilerinden kaynaklı problemi basite indirgemeleri böyle bir markanın bu derece kalitesiz ürün satmasından şikayetçiyiz.

Ayşe 1.357 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe24 Ekim 2014

  bu marka asla tercih edilmez bir daha asla. acil dönüş bekliyorum.

 • Ayşe24 Ekim 2014

  merhaba, taban kalıbı bozuk ürün için son değerlendirmeniz nedir? acil bilgi verirmisiniz? tekrar geri çevrildiyse tekrar tekrar geri göndereceğimi ve tüketi ci haklarına şikayet ettiğimi biliniz.. ayak sağlığı ve rahatı herşeyden önce gelir. eger kaliteli bir marka olarak sayıyorsanız kalıbı bozuk ayakkabının insan sağlıgı açısından cok tehlikeli oldugunu bilirsiniz. tüm yükü taşırken yamuk basarakmı bu ayakkabı kullanılacak. hangi mantalite ile inceliyorsunuz anlamıyorum. acil bilgi lütfen!

 • Ayşe13 Ekim 2014

  merhaba, teşekkürler ancak telefonda da belirttiğim gibi 100%ürün hatsı olarak görüyoruz. gerekirse mühendis tekniker vs. incelerken arasın konusalım. ama asla reddedildi talebini kabul etmeyeceğim. giyemecek kdr rahatsız eden üründe hakkımı arayacağimi tekrar tekrar belirtmek isterim. ilginize tşkler..

 • SuperStep Temsilcisi07 Ekim 2014

  Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetiniz ile ilgili çağrı merkezimiz ile ilgili yapmış olduğunuz görüşmeye istinaden şikayetleriniz doğrultusunda ürününüzün tekrar incelenmesi için merkezimize yönlendirdiğimizi tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla SuperStep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön