SuperStep Hatalı Ürünü Kabul Etmedi.

Ayşe E. |

Birkaç ay önce Marmara Forum SuperStep mağazasından aldığımız New Balance klasik model ayakkabının sağ teki topuk kısmı içe doğru basmaktadır. Bir-iki giymeden sonra bariz fark edilen bu kalıp hatasına karşın güvenilir, sattığı ürünün arkasında duran ve müşteri memnuniyete önem veren bir firma olarak bildiğimiz SuperStep- Eren Holdıng'e ürünle ilgili şikayet ve inceleme talebinde bulunduk, ancak üretim kaynaklı hiçbir sorun olmadığını belirterek ayakkabıyı geri gönderdiler.

Tekrar geri verdik ve yine bugün aynı yanıtı aldık. Hediye aldığımız kişiye de mahçup olduk. Kendilerinden kaynaklı problemi basite indirgemeleri böyle bir markanın bu derece kalitesiz ürün satmasından şikayetçiyiz.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe E.
  24 Ekim
  15:10

  bu marka asla tercih edilmez bir daha asla. acil dönüş bekliyorum.

 • Ayşe E.
  24 Ekim
  15:09

  merhaba,

  taban kalıbı bozuk ürün için son değerlendirmeniz nedir? acil bilgi verirmisiniz? tekrar geri çevrildiyse tekrar tekrar geri göndereceğimi ve tüketi ci haklarına şikayet ettiğimi biliniz..
  ayak sağlığı ve rahatı herşeyden önce gelir. eger kaliteli bir marka olarak sayıyorsanız kalıbı bozuk ayakkabının insan sağlıgı açısından cok tehlikeli oldugunu bilirsiniz. tüm yükü taşırken yamuk basarakmı bu ayakkabı kullanılacak. hangi mantalite ile inceliyorsunuz anlamıyorum. acil bilgi lütfen!

 • Ayşe E.
  13 Ekim
  11:38

  merhaba,

  teşekkürler ancak telefonda da belirttiğim gibi 100%ürün hatsı olarak görüyoruz. gerekirse mühendis tekniker vs. incelerken arasın konusalım. ama asla reddedildi talebini kabul etmeyeceğim. giyemecek kdr rahatsız eden üründe hakkımı arayacağimi tekrar tekrar belirtmek isterim. ilginize tşkler..

 • 07 Ekim
  12:07

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetiniz ile ilgili çağrı merkezimiz ile ilgili yapmış olduğunuz görüşmeye istinaden şikayetleriniz doğrultusunda ürününüzün tekrar incelenmesi için merkezimize yönlendirdiğimizi tarafınıza aktarmak isteriz.

  Saygılarımızla
  SuperStep Müşteri Hizmetleri