20 Haziran 2015

SuperStep Dikişleri Atan Ayakkabı!

Vialand mağazasından aldığım ayakkabının sağ üst yan tarafındaki dikişleri attı. Böyle bir kalitesizlik beklemediğim için ayakkabıyı alırken çok incelememiştim fakat dikişler açıldıktan sonra dikkatli bakınca gördüm ki açılan yerdeki dikişler derinin en ucuna atılmış ve deri çok kolay bir şekilde dikiş yerlerinden açılmış.

Diğer tekinde aynı bölgeyi incelediğimde aynı hatanın yapılmadığını gördüm. Memnuniyetsiz fakat mağdur etmeyeceklerinden emin bir şekilde mağazaya gittim. Özür dileyip sorunlu teki hemen değiştirmelerini beklerken prosedürleri gereği incelemeye göndermeleri gerektiğini söylediler. Bugün mesajla gönderdikleri cevap ise "ürünü iade alamadığımızı üzülerek bildiririz" şeklinde.

Süleyman 231 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 23 Haziran 2015

    Ya bir de simdi baktim, ınceleyip bulduklarinizi (artık gerçekten incelediginizden bile supheliyim) bizlerle paylasma zahmetinde bile bulunmamissiniz, bütün sikayetlere ayni metni kopyalayip yapistirmissiniz. Vallahi bravo!

  • Süleyman 23 Haziran 2015

    Ne demek urunden kaynaklanan bir problem olmadığı gorulmustur? 35 senedir ayakkabi kullanıyorum ve hiç bir ayakkabimin 3.gununde herhangi bir dikisi yirtilmamistir. Ne yani ben kendim özellikle mi yirttim ayakkabinin dikislerini? yaptığınız dupeduz bastan savmaktir. Bana resimlerle anlatin sorun neden urunden kaynaklanmiyor. Ben ne yapmisimda sizin super kaliteli urununuzu 3.gununde kullanıcı hatası ile yirtmisim? Bu kadar ici bos bir savunma olamaz. "inceledik, sorun bizden degil". e bizde burada inceledik, sorun sizden, ne yapacagiz?

  • SuperStep Temsilcisi23 Haziran 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön