27 Haziran 2016

SuperStep Çöpe Atmak İçin Pahalı Ayakkabılarınızdan Almıyorum!

Ben çöpe atmak için pahalı ayakkabılarınızdan almıyorum! Kimse almış olduğu ayakkabısını yandan açıp almış olduğu mağazaya geri getirmek için almaz! Madem garantisi var gereğini uygulayacaksınız. Müşterileriniz, piyasanın üzerinde fiyatlardan satmış olduğunuz ürünleri satın alıyorsa hizmet bekler garanti bekler. Şaka gibi iadesini beklediğim ayakkabıyı aynen aynen iade ediyorsunuz ayıptır. Yardımcı olmayacaksanız bu sizi şikayet edeceğim sadece ilk platform olacaktır. Tüketici haklarına da gideceğim.

Abdullah 86 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah21 Temmuz 2016

    Satmış oldukları garantili olan ürünlerinin arkasında durmuyorlar! Bu şikayeti 2. kez gerçekleştiriyorum. Şikayetim üzerine bana ulaştılar ve garanti dahilinde sorunlu Skechers marka ayakkabıyı geri teslim alamadıklarını 2. Kez bana bu firmanın yetkilileri ilettiler. Bizler 100 TL verip ayakkabı almayalım 300 TL verelim iyi bir ayakkabı alalım diyoruz ama bu insanlar bunu fırsat olarak değerlendiriyor! Yazıklar olsun bu SuperStep firmasından ayakkabı alınmaması için öncelikle tüketici haklarına başvuracağımı belirtip! Çevreme kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmeyi düşünmüyorum.net'teki sözlüklerde de düşüncelerimi en ağır şekilde ileteceğimi bilmelerini isterim. Eğer bana, ayakkabınızı akasya AVM SuperStep'ten geri alabilirsiniz diye ısrarla SMS yollarsanız oraya gider o ayakkabıları kapınızın önünde parçalar oraya aşarım! Tüm akasya AVM ye markanızı rezil ederim. Yazıklar olsun!

  • SuperStep Temsilcisi04 Temmuz 2016

    Sayın ŞAHİN, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Talebiniz doğrultusunda ikinci incelemenizin sağlanacağını ve sonuç bilgisi tarafınıza iletileceğini bildirmek isteriz. Saygılarımızla SuperStep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön