11 Şubat 2014

SuperStep Aynı Sorunu Tekrar Eden Ayıplı Ürünü İade Almıyor!

SuperStep Zorlu Center şubesinden 07/01/2014 tarih ve 702932 fatura no'lu ürünü tabanının
2 katmanı birbirinden ayrılıp açıldığı için 26/01/2014 tarihinde SUP2711 inceleme fişi numarası ile iade talebiyle mağazaya verdim. Fakat bugün ürünü iade alınamayacağını bildiren bir mesaj geldi telefonuma.

Bu ürün daha önce 2197825 numaralı şikayetim sonucunda değişimine onay gelen ürünün yerine aldığım aynı üründür ve aynı sorun tekrar etmiştir. Aynı kısa süre içinde aynı problemi yaşatan bu ürün ayıplıdır.

Bu ayıplı ürün artık iade alınır diye düşünürken böyle bir cevapla yeniden şok oldum. Ürünün geri alınmasını ve para iadesini istiyorum.

Şükrü 128 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü17 Şubat 2014

    bu bir çözüm değil ayakkabıyı vereli 22 gün oldu. bu kadar bariz olan bir sorun için müşteriye bu kadar işkence yapılmaz. kaldı ki daha önce hata olduğunu kabul edip değişimi onayladığınız bir durumun ve ürünün aynısı, aynı muhattaplar aynı olay, ama nedense bir türlü onay vermiyorsunuz. ayakkabıdan kazanacagınız para müşteriyi kaybetmenizden daha önemli demek ki.

  • SuperStep Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetleriniz ile ilgili çağrı merkezimiz ile görüşmenize istinaden, ürününüzün 2.incelemeye merkeze yönlendirildiğini tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla SuperStep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön