SuperStep Ayıplı Ürünün Para İadesini Yapmıyor.

Yunus Y. |

Forum İs SuperStep mağazasından 300 TL'ye bot aldım. İlk giydiğim gün iki topuğu birden çıktı. 1 hafta dolmadan iade ettim paramı verin dedim. Merkeze yollandı, 20. iş günü yenisini gelip alın, para iadesi yapmıyoruz dediler. Paramı istiyorum, çünkü tüm çalışanlara da gösterdim, aynı botun tüm modellerinde giymeden dahi parmakla ittirmeyle botun tabanı çıkıyor.

Ben kesinlikle aynı botu tekrar istemiyorum ama paramı vermiyorlar. Pazar satıcısı gibi bir garanti sistemleri var. Hakem heyetine gittim; 1 haftalık ürüne kullanıcı hatası çıkması imkansız, botu ve para iadesi yapmıyoruz dedikleri kağıdı alın gelin dediler. Hasarlı botumu geri de vermiyorlar! Botu versinler bilirkişiye gideceğim kod:SUP11727.

Etiketler :

Topuk Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Y.
  09 Ağustos
  10:15

  Paramı geri aldım uzun uğraşlar sonucunda. Aynı sorunu yaşayan ama değişim yöntemini kullanan arkadaşım helal olsun sana diyip duruyor. Kendisi bin pişman:) aman bir daha tövbe

 • 03 Kasım
  16:44

  Sayın Müşterimiz,

  Telefon görüşmemiz de de belirtmiş olduğumuz gibi şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, para iadenizin en kısa sürede tarafınıza yapılıcağını tarafınıza aktarmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Supestep Müşteri Hizmetleri