21 Kasım 2013

SuperStep Ayakkabım Aşırı Terletti!

03112013 tarihinde SuperStep'ten aldığım ayakkabı ayağımda aşırı terleme yaptığı için mantar oluşumuna ve katlanılmaz kokuya sebebiyet verdi. Bu şikayetimle birlikte 09112013 tarihinde aldığım yere ürünü götürdüm incelenmesi için merkeze gönderileceğini ve bir takım testlere tutulacağını, en kısa süre zarfında tarafıma bilgi verileceği söylendi.

20 kasım tarihinde ürünümün değiştirilemeyeceğini ve yaşadığım sorunları iletmeme rağmen müşteri memnuniyeti hiçe sayarak isterseniz tekrar inceletebilirsiniz önerisinde bulundular ve ürün tekrar incelemeye gitti. Bu süre zarfındaki gerek mağaza çalışanlarının tüketici hakları hakkında hiçbir bilgiye sahip olmamaları gerçekten üzücü bir durum.

Onur 90 Okunma

Cevaplar

  • Onur11 Ağustos 2014

    yorum yapmaya değmez

  • SuperStep Temsilcisi28 Kasım 2013

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetiniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzün 2.incelemede olduğunu tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

  • Onur21 Kasım 2013

    Yukarıdaki bilgilere ek olarak gerek müşteri temsilcilerinin gerekse mağaza çalışanlarının tarafıma olan davranışları pek hoş değil ve çözüme gidebilmek adına hiçbir şekilde yaşadığım sorunları anlatmama rağmen klasik bir rapor vererek olayı ört bas etmeleri ve o raporun mağazada hangi ayakkabıda sorun yaşanırsa yaşansın insanlara dağıtmaları ve insanları yanlış bilgilendirmeleri gerçekten firma adına bence hizmet kalitesini düşürmektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön