SuperStep Ayakkabım Aşırı Terletti!

Onur C. |

03112013 tarihinde SuperStep'ten aldığım ayakkabı ayağımda aşırı terleme yaptığı için mantar oluşumuna ve katlanılmaz kokuya sebebiyet verdi. Bu şikayetimle birlikte 09112013 tarihinde aldığım yere ürünü götürdüm incelenmesi için merkeze gönderileceğini ve bir takım testlere tutulacağını, en kısa süre zarfında tarafıma bilgi verileceği söylendi.

20 kasım tarihinde ürünümün değiştirilemeyeceğini ve yaşadığım sorunları iletmeme rağmen müşteri memnuniyeti hiçe sayarak isterseniz tekrar inceletebilirsiniz önerisinde bulundular ve ürün tekrar incelemeye gitti. Bu süre zarfındaki gerek mağaza çalışanlarının tüketici hakları hakkında hiçbir bilgiye sahip olmamaları gerçekten üzücü bir durum.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur C.
  11 Ağustos
  10:57

  yorum yapmaya değmez

 • 28 Kasım
  14:56

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetiniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzün 2.incelemede olduğunu tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Superstep Müşteri Hizmetleri

 • Onur C.
  21 Kasım
  22:02

  Yukarıdaki bilgilere ek olarak gerek müşteri temsilcilerinin gerekse mağaza çalışanlarının tarafıma olan davranışları pek hoş değil ve çözüme gidebilmek adına hiçbir şekilde yaşadığım sorunları anlatmama rağmen klasik bir rapor vererek olayı ört bas etmeleri ve o raporun mağazada hangi ayakkabıda sorun yaşanırsa yaşansın insanlara dağıtmaları ve insanları yanlış bilgilendirmeleri gerçekten firma adına bence hizmet kalitesini düşürmektedir.