SuperStep Ayakkabılarda Yırtılma Var!

Umut D. |

SuperStep'ten 26.07.2014 tarihinde satın aldığım Lacoste marka ayakkabılar, henüz 3.ayında yırtıldı ve giyilemez hale geldi. Ürünü değişim talebiyle 29.10.2014 tarihinde mağazaya bıraktım. Firmadan gelen mesajla değişim talebimin kabul görmediğini öğrendim. Henüz 3.ayında yırtılan bir ayakkabıya 200 lira ödeyip, ürünün yenisini alamadığım için kendimi kandırılmış olarak görmekteyim.

Bu değişimi yapmayacaksa marka ürünleri tercih etmemizin ne anlamı kalıyor! Bu sorunum çözülmediği takdirde, hakem heyetine başvurarak hakkımı savunacağımı bildirir, gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut D.
  26 Aralık
  16:21

  SuperStep şikayetimle ilgili benimle hiçbir şekilde irtibata geçmemiştir. Şikayetimde herhangi bir mağaza adı veya fiş numarası vermediğim halde hangi üründen bahsettiğimi nasıl anladıkları da büyük bir merak konusu. SuperStep firması şikayetlere otomatik cevaplar yazarak çözmektedir, daha doğrusu geçiştirmektedir. Bir daha asla tercih etmeyeceğim bir firma...

 • 26 Aralık
  16:03

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüzle ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir.
  Ürününüzün değişiminin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Superstep Müşteri Hizmetleri